Tu, kde sa more priamo dotýka pohoria, v hlbokých zarezaných a kolmých kaňonoch, nájdete početné zaujímavé a nie často sa vyskytujúce prírodné útvary.

    Práve tu sme našli pred pár rokmi dovolenkové stredisko pre Vás. Málo známe letovisko pre Slovákov, avšak najobľúbenejšie letovisko pre Chorvátov a Nemcov.
    Pôvodná príroda vzbudzuje zvedavosť ľudí a nadchne všetkých návštevníkov, Oblasť národného parku Paklenica bola vďaka svojej výnimočnej prírodnej rozmanitosti a kráse už v roku 1949 vyhlásená za národný park.

    Zaujímavosťou tohto letoviska je aj to, že sa tu mieša morské ovzdušie s horským,  veď priamo z mora Vám pred očami vyrastie pohorie s najvyšším vrchom Vaganski Vrh 1758m.
Preto sme sa aj my rozhodli ponúkať práve toto letovisko. Spojenie more, hory a jaskyne je veľmi príťažlivé a ponúka veľa možností pre širokú verejnosť. Kto nevyhľadáva práve "vylihovanie" na pláži celý deň, môže vybehnúť na výlet, túru, či splav, a podvečer si vychutnať osvieženie pri mori. Pre ostaných je tu množstvo rozličných pláží, takže každý deň môžete objavovať zaujímavé zákutia rozmanitého pobrežia.
Radi Vás prevedieme Paklenickou riviérou, ponúkneme zaujímavé expedície do národného parku, pripravíme kulinárske špecialitky stredomorskej a dalmáckej kuchyne.Podelíme sa s Vami o zážitky a našu srdcovku: STARIGRAD-PAKLENICA


 
 
Svetlana  a Juraj