VILLA SANTA MARIA 2 

Villa Santa Maria sa nachádza 7 minút chôdze od pláže, 350 mestrov .  Ponúkame  ubytovacie jednotky aj s vlastným stravovaním, klimatizáciou a zariadeným balkónom, alebo  pre Vás pripravíme špecialitky dalmátskej kuchyne.
K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Je  vzdialena  300 metrov od centra Starigradu. Národný park Paklenica sa nachádza 900m  od zariadenia.  V okruhu 400 metrov nájdete viaceré reštaurácie, bary a obchod s potravinami.

V miestnych turistických kanceláriách si môžete objednať výlety loďou do Národného parku Kornati, prípadne vyskúšajte rafting na rieke Zrmanja, ktorý máme tiež v ponuke ako fakultatívny výlet.

Zastávka miestneho autobusu je vzdialená 50 metrov a hlavná autobusová stanica 300 . Letisko v Zadare sa nachádza 23 km od zariadenia, pričom za príplatok môžete využiť službu našsj dopravy. Priamo na mieste máte k dispozícii bezplatné parkovisko.
Počas Vášho pobytu vo Villa Santa Maria, je pre Vas pripravená široká ponuka fakultatívnych výletov v rámci Paklenickej riviéry a jej širšieho okolia. s podrobnou ponukou Vás radi oboznámime priamo na mieste.

 

GALERIA


APARTMANY 1, 2, 3, 4


1 spálňa, obývačka spojená s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňa. (mikrovlnka,rýchlovarná kanvica, plynový sporák, elektricka rúra, chladnička)

Súčasťou apartmánu sú aj osušky a postelné prádlo. Klimatizácia možna za doplatok 3,50€/deň., TV, wifi. Teraska. Výhľad na more

 

VIACIZBY

Izba 1
Manželská posteľ, s možnosťou 2 prístelkov, vo forme pevného lôžka  . Kupeľka, kuchynský kútik. Umývadlový dres, minichladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica , balkón. Klimatizácia možná za doplatok 3,50€/deň, rádio, wifi


Izba 2
Manželská posteľ, s možnosťou 1 prístelku, vo forme pevného lôžka. Kupeľka, kuchynský kútik. Umývadlový dres, minichladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica , Klimatizácia možná za doplatok 3,50€/deň, rádio, wifi, výhľad na more

VIAC
Gallery